Kleding maken en ontwerpen

cursus » Kleding maken en ontwerpen

Iemand die zelf kleding ontwerpt en maakt heeft niet alleen een leuke maar vooral ook een erg nuttige hobby. De cursus Kleding maken en ontwerpen van de NHA is prachtig geïllustreerd en leert u op korte termijn allerlei kledingstukken maken. In bijna elke afzonderlijke les wordt een ander kledingstuk aan de orde gebracht en leert u dan ook maken. Op een speelse manier leert u dan ook om vrijwel alle basispatronen te tekenen. Om aan deze cursus deel te kunnen nemen heeft u geen speciale vooropleiding nodig wat de cursus toegankelijk maakt voor iedereen die geïnteresseerd is in kleding en mode.

De cursus bevat diverse voorbeelden van patronen, naaitechnieken en een duidelijke uitleg waardoor het voor iedereen mogelijk is om deze cursus op een eenvoudige wijze en met plezier te volgen.
U zult veel voldoening krijgen door het ontwerpen en het maken van uw eigen garderobe en die van uw gezin. De cursus Kleding maken en ontwerpen is niet alleen heel ontspannend, en creatief maar vooral ook een goede manier om uw huishoudbudget te sparen.

De cursus laat u kennis maken met diverse materialen waarna u gaat tekenen. Bij de cursus wordt een zogenaamd maatje geleverd dat u in staat stelt om patronen eenvoudiger te verkleinen. Op deze manier is vergissen nagenoeg uitgesloten en krijgt u altijd de juiste pasvorm wanneer u het patroon gaat knippen. Al gauw zult u ook zelf kleding gaan ontwerpen. Bij alles wat u doet krijgt u bruikbare suggesties van een deskundige lerares aangereikt. patronen